Cukrownia Żnin
rust accent

Cukrownia Żnin to postindustrialne miasto stworzone po to, aby dać Ci możliwość wypoczynku w stylu, który lubisz. Znajdziesz tu kameralne miejsca kulinarnego relaksu – rozsmakujesz się w kunsztownych deserach, skosztujesz wykwintnych trunków, owioną Cię wyjątkowe aromaty kawy i znakomitych herbat…

ROZPRĘŻACZ –

Lobby bar Rozprężacz znajduje się w samym sercu budynku Fabryka I, niedaleko słynnej atrakcji Cukrowni Żnin – wewnętrznej zjeżdżalni. To zaciszne, klimatyczne miejsce, w miękkimi fotelami, gdzie można zatrzymać się w ciągu dnia i wygospodarować chwilę tylko dla siebie: z filiżanką pachnącej kawy, kubkiem aromatycznej herbaty, kolorowym drinkiem lub szklanką wyrafinowanego trunku. Usiądź i odpręż się…

rust accent

Lobby Bar Dyfuzja

Bar Dyfuzja znajduje się obok restauracji Sacharoza, w budynku Fabryka II. Oprócz znakomitych ciast i autorskich deserów oferuje również wykwintne drinki, napoje orzeźwiające, mocną kawę najwyższej jakości oraz szeroki wybór aromatycznych herbat.

Relaks w Fabryce II

Odwiedź nas

Odprężenie nad jeziorem

W okresie letnim możesz odprężyć się na leżaku w części rekreacyjnej baru Płuczka, zlokalizowanego nad jeziorem. Specjalnością zakładu są zimne napoje oraz przekąski na mniejszy głód, np. hot dogi lub zapiekanki Szefa Kuchni. Nieopodal znajduje się plac zabaw dla najmłodszych.

KRĘGIELNIA

Bar Wirownia to miejsce dla osób, które najlepiej relaksują się podczas… rywalizacji. Dlatego oprócz szerokiej oferty alkoholi z różnych zakątków świata i pasujących do nich słonych przekąsek, w tych niepowtarzalnych wnętrzach (ponad 500 m2 powierzchni) znajdziesz również przestrzeń na zabawę z paczką znajomych. Możecie grać w bilard, piłkarzyki, na automatach w stylu retro oraz urządzić turniej na profesjonalnej kręgielni z czterema torami.

rust accent

Cukierek

Minikawiarnia Cukierek w sezonie letnim oblegana jest przez amatorów kolorowych słodkości. W karcie znajdują się doskonałe kawy i herbaty, ale Gości przyciąga słodsza część menu: kolorowe donuty, makaroniki, desery i pyszne lody, oparte na tradycyjnych recepturach.

Słodki zakątek

Nasze produkty