Cukrownia Żnin
rust accent

Cukrownia Żnin to również fabryka smaków i królestwo wyrafinowanych dań. Odkryjesz tu kilka klimatycznych restauracji z oryginalnymi elementami wyposażenia, serwujących wykwintne dania stworzone z inspiracji historią tego miejsca. Przygotuj się na niezwykłe doznania: wizualne i smakowe.

RESTAURACJA

Przestronna, utrzymana w postindustrialnym klimacie Melasa, jest największą restauracją w Cukrowni Żnin. Unikatowy charakter wnętrza podkreślają sięgające sufitu okna i przeszklony korytarz, umożliwiający obserwację sali restauracyjnej z każdego piętra budynku Fabryka I. Melasa słynie z pysznych, bufetowych śniadań, lunchy i obiadokolacji. W stylowej przestrzeni można także zorganizować kameralne spotkanie.

rust accent

Restauracja Turbinownia

Restauracja a’la carte Turbinownia zlokalizowana jest w byłej elektrowni zasilającej dawną fabrykę cukru. Specjalnością zakładu są dania kuchni staropolskiej w nowoczesnym wydaniu i potrawy inspirowane pałucką tradycją kulinarną.

Pałuckie smaki

Doskonałe produkty

RESTAURACJA

Znajdująca się w budynku Fabryka II Sacharoza, trochę na przekór nazwie, słynie przede wszystkim z kuchni typu fast food, jednak w restauracyjnym wydaniu. Specjalnością Sacharozy są doskonałe pizze oraz wyśmienite hamburgery. Restauracja połączona jest z barem Dyfuzja, w którym można zamówić słodkości.