Cukrownia Żnin
rust accent

Grupa Arche powstała w 1991 roku i początkowo świadczyła usługi deweloperskie. Obecnie zakres działalności znacznie się poszerzył. Poza sprzedażą nowych mieszkań i apartamentów Grupa rozwija ofertę usług hotelarskich, zarządza również siecią restauracji Kuchnia za ścianą w Warszawie.

AUTORSKIE

Cukrownia Żnin to jeden z wielu spektakularnych projektów inwestycyjnych Grupy Arche. Do sieci autorskich obiektów Grupy należą również m.in. Arche Hotel Lublin, Arche Hotel Częstochowa, Zamek Janów Podlaski, Arche Hotel Krakowska w Warszawie, Hotel Puławska Residence w Warszawie, Arche Hotel Poloneza w Warszawie, Hotel Tobaco w Łodzi, Pałac i Folwark Łochów, Koszary Arche w Górze Kalwarii, Arche Hotel w Siedlcach. Niebawem do Kolekcji Arche dołączą kolejne obiekty w: Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu, Łodzi, Pile i Drohiczynie.

rust accent

Kolekcja hoteli

Każdy z hoteli Grupy Arche ma inny charakter i każdy przygotowywany jest w oparciu o konkretną ideę i wyróżniającą koncepcję. Z tego powodu sieć hoteli Arche często nazywana jest Kolekcją. Zarówno w branży deweloperskiej, hotelarskiej, jak i gastronomicznej, projekty Arche otrzymały wiele wyróżnień i nagród.

ORYGINALNE KONCEPCJE

GRUPA ARCHE