Cukrownia Żnin
rust accent

Park wodny i strefę Wellness stworzyliśmy w dawnym magazynie cukru, w budynku Fabryka II. To przestrzeń relaksu w klimacie retro – wnętrza wystrojem nawiązują do lat 80. XX w. Nawiązaniem do ducha dawnej fabryki są z kolei konstrukcje w kształcie kostek cukru, podwieszone pod sufitem. Godziny otwarcia dla Gości hotelowych: niedziela-czwartek 9:00 – 20:00 / piątek-sobota 9:00 - 21:00. 

BASEN I INNE

Klimatyczny Park wodny zachwyca odniesieniami do lat 80., zapewniając rozrywkę i relaks Gościom w każdym wieku. Znajdują się tu trzy profesjonalne, 25-metrowe tory pływackie oraz strefa rekreacyjna: z biczami wodnymi, hydromasażami, leżankami wodnymi, a także dwoma jacuzzi. Na najmłodszych czeka brodzik ze zjeżdżalnią, fontanną w kształcie grzybka, wiadrami bosmana i armatką wodną oraz 60-metrowa zjeżdżalnia ze świetlnymi efektami specjalnymi.

Roczna ocena wody

Regulamin korzystania z basenu

Sprawozdanie z badań wody

image
rust accent

Strefa saun

Seans w saunie jest wyjątkową terapią dla ciała i duszy i zarazem idealnym zwieńczeniem dnia. Wycisza, a jednocześnie dodaje energii, wzmacnia odporność, poprawia krążenie i ma dobroczynny wpływ na cały organizm. W naszej Strefie saun znajdziesz zarówno saunę fińską (suchą), jak i parową.

Regulamin sauny suchej

Regulamin sauny parowej

Sauna fińska

Sauna parowa

image

Dla Gości z zewnątrz

Serdecznie zapraszamy Gości z zewnątrz do naszego Parku wodnego i Strefy saun.

Godziny otwarcia dla osób z zewnątrz:

Poniedziałek, wtorek, środa, czwrtek: 9:00 – 20:00

Niedziela: 15:00 – 20:00

Cennik dla gości zewnętrznych (goście hotelowi korzystają z parku wodnego w ramach pobytu):

25 zł / 75 min. 

12,50 zł / 75 min. - dzieci do 12 r. ż.

50 gr / min. - dopłata za przekroczenie czasu

Strefa saun : dopłata 1,00 zł / 1 min.

Recepcja basenowa: +48 530117184

image

Karnety

Mamy coś dla tych, którzy odwiedzają nas regularnie. Z karnetem do naszego parku wodnego otrzymujecie specjalną cenę za wejście!

image