Cukrownia Żnin
rust accent

W naszym „mieście w mieście” naprawdę nie można się nudzić. Dla najmłodszych Gości przygotowaliśmy wiele atrakcji, które sprawią, że pobyt w Cukrowni Żnin będzie niezapomnianą przygodą. Zabierz dzieciaki w tę radosną podróż i razem odkrywajcie atrakcje Cukrowni.

NOCLEG GRATIS DLA DZIECKA DO 4 ROKU ŻYCIA

NAKŁADKI NA TOALETĘ

NOCNIKI

ŁÓŻECZKA TURYSTYCZNE

WANIENKI

POŚCIEL W ŁÓŻECZKU DLA DZIECKA

PARK WODNY

Dzieci kochają baseny! W Parku wodnym czeka na nie moc basenowych atrakcji: armatka i kaskada wodna, wiaderka bosmana i dzika rzeka oraz bezpieczny, 40-centymetrowy, brodzik. Niezapomnianych wrażeń całej rodzinie dostarczy 60-metrowa zjeżdżalnia. Dzieci, które potrafią pływać, mogą trenować na 25-metrowych torach pływackich. Rodziców zapraszamy również do strefy rekreacyjnej, gdzie czekają bicze wodne, hydromasaże, leżanki i dwa jacuzzi.

rust accent

Sala zabaw z małpim gajem

W budynku Fabryka II znajduje się 300 m2 przestrzeni stworzonej specjalnie do zabawy. Tu dzieciaki aktywnie spędzą czas i zapomną o całym świecie, oddając się szalonym zabawom: wspinaczce czy pokonywaniu przeszkód w małpim gaju. Cała sala została zaprojektowana tak, aby zapewnić dzieciom wspaniałą, ale i bezpieczną rozrywkę. Stworzyliśmy tu też przyjazne miejsce dla najmłodszych dzieci oraz strefę relaksu dla rodziców.

Kanapy dla rodziców

Z widokiem na małpi gaj

Zdobywcy pieczątek

Zapraszamy najmłodszych Gości do naszej specjalnej gry „Zdobywcy pieczątek”, która pozwala poznać (samodzielnie lub całą rodziną) Cukrownię Żnin. Uczestnik ma za zadanie znaleźć zaznaczone na planszy punkty i zdobyć w nich pieczątki. Na tych, którym uda się pozyskać wszystkie, w recepcji czekają upominki.

JESZCZE WIĘCEJ ATRAKCJI

image
Pakownia - mała sala zabaw
image
28-metrowa zjeżdżalnia w lobby
image
Zewnętrzny plac zabaw
image
Automaty do gier