Cukrownia Żnin
rust accent

W budynku Fabryka II znajdziesz naszą świątynię odprężenia – SPA Dr Irena Eris Beauty Partner. W luksusowo wyposażonych gabinetach otrzymasz fachową i troskliwą opiekę, opartą na indywidualnym podejściu do klienta, idealnej pielęgnacji oraz dążeniu do całkowitej regeneracji ciała i zmysłów.

NOWOCZESNA

Atutami naszego SPA są profesjonalizm personelu, doświadczenie marki Dr Irena Eris, możliwość czerpania z dokonań Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris oraz program autorskich zabiegów, stworzony na bazie preparatów Dr Irena Eris Prosystem Professional. Dopełnieniem pielęgnacji wykonanej w gabinecie, przedłużającym efekty zabiegów, jest Dr Irena Eris Prosystem Home Care – „domowy” program pielęgnacyjny, dostosowany do biologicznego wieku skóry.

rust accent

Oferta SPA

Oferujemy zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało, masaże, a także zabiegi dla kobiet w ciąży i w okresie karmienia. Opracowujemy je w oparciu o najnowsze trendy kosmetologiczne i wykonujemy z wykorzystaniem nowoczesnej aparatury. Każdy zabieg poprzedzony jest wywiadem kosmetycznym i diagnozą skóry.

Czas relaksu

Chwile wytchnienia

NIEZWYKŁY PREZENT

Podaruj bliskiej Ci osobie prezent w postaci chwili relaksu i odprężenia. Jeśli jeszcze nie zadecydowałeś o tym jak ma wyglądać Twój idealny podarunek, nasi specjaliści pomogą Tobie w dokonaniu odpowiedniego wyboru.

Istnieje także możliwość spersonalizowania pakietu zawierającego zabieg i nocleg.

UMÓW WIZYTĘ

Kontakt:

tel.: +48 533 643 526

e-mail.: spa@cukrowniaznin.pl

Godziny otwarcia:

pon-ndz 9:00 - 21:00