Strona główna
Cukrownia Żnin, Żnin
Przyjazd
Wyjazd

Imprezy integracyjne

wiemy jak zadbać o udaną integrację


 

BLISKO NATURY

Wiemy jakim powodzeniem cieszą się integracje na świeżym powietrzu. Gry plenerowe, spływy kajakowe, wspinaczka? Oczywiście! U nas team building może przybrać różne formy. Dostęp do jeziora i plaża oraz 34,5 ha terenu pozwala nam na realizację najbardziej oryginalnych pomysłów. Nowe boisko do siatkówki usytuowane w pobliżu jeziora to doskonała okazja do sprawdzenia się w rozgrywkach drużynowych uczestników imprez firmowych, ale też miejsce do amatorskich treningów. Nasze tereny zielone sprzyjają organizacji tematycznych pikników firmowych nawet do 2000 osób!

WARSZTATY SOMELIERSKIE

Wieczór przy dobrym winie zawsze będzie udany. Zdobycie cennej wiedzy od najlepszych somelierów to wartość, którą uczestnicy z pewnością spożytkują w codziennym życiu, ale także będa mogli wyróżnić się podczas spotkań biznesowych przy winie. Warsztaty urozmaicone są o elementy interakcji i zabawy, co spowoduje, że słuchacze nie tylko zdobędą dużą dawkę praktycznych wiadomości, ale też lepiej poznają siebie nawzajem. Nieodłącznym elementem warsztatów jest oczywiście degustacja.Warsztaty odbywają się w dawnej turbinowni - naszej dzisiejszej restauracji, co jeszcze bardziej wprowadza odpowiedni klimat dla wydarzenia.

INTEGRACJA NA KLUBOWYM PARKIECIE

Nasz Night Club Wirownia doskonale sprawdzi się jako miejsce na firmową imprezę integracyjną czy nieoficjalną część konferencji. Impreza taneczna, szeroki wybór alkoholi i urozmaicone menu dopasowane do Twoich potrzeb są gwarancją udanego wieczoru. Klub połączony jest z kręgielnią, zatem imprezę można urozmaicić o nutkę rywalizacji na czterech, w pełni zautomatyzowanych profesjonanych torach.

Chcesz dowiedzieć się wiecej? Skontaktuj się z naszym działem sprzedaży.

Roksana Michalczyk Kierownik sprzedaży i marketingu

+48 531 595 583
rmichalczyk@cukrowniaznin.pl

Olga Kwaśniewska Starszy specjalista ds. sprzedaży

+48 530 912 706
okwasniewska@cukrowniaznin.pl

Oferty specjalne

Dla zdecydowanych - Oferta bezzwrotna
od 209 /noc
od 209 /noc

Idealna oferta cenowa dla Gości pewnych swoich planów.

Szczegóły oferty

Dla zdecydowanych - Oferta bezzwrotna

Cena dnia ze śniadaniem - oferta elastyczna
od 220 /noc
od 220 /noc

Gwarancja najniższej ceny w przypadku rezerwacji online! Możliwość bezpłatnej anulacji.  

Szczegóły oferty

Cena dnia ze śniadaniem - oferta elastyczna

Wakacje na Pałukach | HB
od 249 /os./noc
od 249 /os./noc

Zaplanuj wakacje w regionie pełnym atrakcji! Cukrownia Żnin to miejsce, w którym dorośli odnajdą relaks i rozrywkę, a najmłodsi wspaniałą zabawę.

Szczegóły oferty

Wakacje na Pałukach | HB

Zobacz wszystkie oferty

Ul. Janickiego 1
88-400 Żnin, Polska

Zobacz na mapie
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij