Cukrownia Żnin
rust accent

W niezależnym budynku tuż przy wyjściu z parkingu głównego znajduje się Arche Holistic Clinic. W tym miejscu stosowany jest innowacyjny program pracy z pacjetem, który pozwala na poprawę jakości jego funkcjonowania.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE

Na każdym etapie naszego życia towarzyszą nam pewne powtarzające się mechanizmy ruchowe oraz emocje, które kształtują nasze ciało. Nagromadzone w ten sposób doświadczenia  powodują skutki, które dla wielu osób nie są związane ze strukturą ciała czy grawitacją, która na nie oddziałuje. W rzeczywistości odpowiednie ułożenie ciała, zgodnie z jego naturalnym, pierwotnym kształtem winny być podstawą procesu leczenia.

Oferta kliniki

Wśród naszych propozycji znajdziecie  terapię manualną, Zogę Movement w formie zajęć grupowych i indywidualnych. Wykonujemy także masaże lecznicze, tkanek głębokich i sportowe.

WSPÓŁPRACA

Arche Holistic to również program pracy ze sportowcami na każdym etapie rozwoju, bez względu na poziom zaawansowania czy uprawianą dyscyplinę sportu. W ramach projektu zostaną utworzone skrypty postępowania dla poszczególnych dyscyplin oraz będą prowadzone badania nad ich wpływem na zawodnika.

UMÓW WIZYTĘ

Rezerwuj przez aplikację

Kontakt:

tel. +48 537 207 578

e-mail: klinika@cukrowniaznin.pl

Godziny otwarcia:

Poniedziałek-wtorek nieczynne

Środa – Czwartek 10:00 – 18:00

Piątek 10:00 – 21:00

Sobota 9:00 – 21:00

Niedziela 8:00 – 15:00