Cukrownia Żnin
rust accent

Pozbądź się bólu i ograniczeń w swoim ciele! Arche Holistic Clinic to miejsce, którego misją jest redukcja bólu, zniesienie ograniczeń ruchowych, przywrócenie sprawności fizycznej oraz poprawa samopoczucia.

INNOWACYJNE PODEJŚCIE

Skonsultuj się z naszym specjalistą, aby znaleźć przyczynę bólu oraz dobrać odpowiednią terapię. Do każdej osoby podchodzimy indywidualnie i holistycznie. Opracowaliśmy propozycję zabiegów i ćwiczeń zarówno dla osób, które potrzebują pomocy specjalistycznej jak i tych, którzy chcą poprawić jakość swojego życia.

Oferta kliniki

Wśród naszych propozycji znajdziecie terapię manualną, masaże lecznicze, zogę prowadzoną indywidualnie oraz w grupach oraz zajęcia wzmacniające i rozciągające, szczególnie ważne dla każdego, kto boryka się z bólem kręgosłupa czy siedzącą pracą przy komputerze. Medytacja pozwoli Wam się oderwać od trosk dnia codziennego, wyciszyć i zrelaksować.

Podaruj Voucher

Jeśli chcesz sprawić komuś wyjątkowy prezent przygotujemy dla Ciebie spersonalizowany voucher podarunkowy. O szczegóły zapytaj w recepcji.

BOOK AN APPOINTMENT

Kontakt:

tel. +48 537 207 578

e-mail: klinika@cukrowniaznin.pl

Godziny otwarcia obowiązujące od września:

poniedziałek: nieczynne

wtorek – czwartek: 12:00 – 20:00

piątek-sobota: 9:00 – 21:00

niedziela: 8:00 – 15:00